| ioana_1446 a întrebat:

Buna am si eu o problema acum cateva saptamani mi-am inceput viata sexuala dar nu m-am protejat... dar el m-a asigurat ca nu s-a intamplat nimic... dupa 3 zile mi-a venit ciclul mai am dc sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa-ti mai faci griji. Mai ales daca si el te-a asigurat ca nu s-a intamplat nimic. Pe viitor protejeaza-te! tongue

3 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Da ai.Nu doar sperma contine spermatozoizi deci sunt sanse sa fi insarcinata.Protejatzi-va data viitoare.

| luciana200972 a răspuns:

Eu zic sa astepti sa-ti vina ciclul urmator si dc nu vine fa-ti un test de sarcina. data viitoare ia pilula de a doua zi sau fol prezervativul. cea mai sigura metoda sunt anticonceptionalele, mergi la un ginecolog de la un cab privat, nu cred ca au ceva impotriva chiar dc esti minora.

| ioana_1446 explică:

Am uitat sa spun ca nu a fost chiar un contac sexual ca-lumea adica nu a durat mult 5 min e mult... dar eu tot imi fac griji:-(...va rog ajutati-ma:-(