| Xslider a întrebat:

Buna TPU, mi am început viata sexuala in urma cu 4 săptămâni cu iubitul meu si imi întârzie ciclul deja de 3 zile. E ceva normal?
Ne am protejat *

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-mi fie cu iertare, esti hermafrodit sau gay?

In 17 iunie spuneai ca esti baiat... deci nu-i posibil sa ai iubit decat daca esti gay si nici ciclu menstrual, decat daca esti hermafrodit.

| Xslider explică (pentru Violleta2022):

Nu, a scris iubita mea întrebarea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xslider):

Sa-i fie de bine atunci!
Sa-si faca cont si sa vina ea sa puna intrebarea, ca avem destui pe aici care posteaza la misto.
Un cont nou dureaza 2 minute sa-l faci si este gratis, d eci nu are scuze, daca este interesata sa primeasca un raspuns corect.

| Emilian65 a răspuns:

Daca v-ati protejat, nu poate fi vorba de aparitia vreunei sarcini nedorita. Mai asteapta ca poate vine si ciclul menstrual.