| afrodita3333 a întrebat:

Am si eu o problema adolescentina(putin penibil nu?)deci sa incepem.

Stiu sigur ca un baiat vrea sa stea cu mine si vrea sa ma intrebe asat zilele astea.(stiu pentru ca l-am auzit vorbind la tel cu un prieten despre asta)Problema este ca mie nu imi place de el deloc deloc, adica sunem amici dar nu ma pot gandi la el ca la un iubit nici in ruptul capuleui(nu e genu meu deloc)asa ca o sa il refuz dan nu stiu cum sa o fac, nu as vrea sa il fac sa se simta prost.Am mai refuzat baieti pana acum dar de data asta este mai dificil pentru ca suntem si colegi de cls(sumt a9a)si stiu ca va trebui sa convietuim FIE CA NE PLACE FIE NU si nu as vrea sa trecem de la amici la "dusmani". deci ce sfaturi aveti?

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sa stai cu el unde? rolling on the floor. nu ar fi mai bine sa zici" sa fie cu mine"? sa inteleaga toata lumea ce zici oh go on.si mai esti si a 9'a straight face. zii ca ai vrea sa fiti prieteni, nimic mai mult.

| alinutza83 a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca ai deja pe cineva sau ca iti place altcineva... si e destul de posibil ca sa vrea sa se retraga inainte de a-ti face vreo propunere.