| Cristinaa_8611 a întrebat:

Am si eu o problema, am avut o relatie cu un baiat timp de 4 ani, ne-am despartit de curand, iar ultima data am facut-o fara prezervativ, dar nu a ejaculat in mine, si acum mi-a intarziat ciclul, mentionez, nu il am regulat. Nu am avut nici stari nasoale, greturi... Va rog daca stiti cevasad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

60% din femei nu au simptome in primul trimestru de sarcina. Sexul neprotejat fara ejaculare are un risc de sarcina de pana la 27% (in perioada ovulatiei).
Testul de sarcina il poti face incepand cu a opta zi de intarziere a menstrei folosind prima urina de dimineata.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai fei pasa stai lin. pup":*:*:*:*