| Anne97 a întrebat:

Am si eu o problema cu fostul meu...am avut o relatie de 5luni...a fost totul asa frumos pana cand am inceput sa ne certam si el a renuntat la mine..Nu stiu ce sa mai cred majoritatea persoanelor imi zic ca inca tine la mine...si nu stiu...e foarte orgolios si incapațanat..se intampla sa ma caute in fiecare zii... timp de3-4zile apoi sa nu mai dea niciun semn...e cand rece cand afectuos...câteodată imi spune ca inca tine la mine si se gândeste la mine dar nu mai vrea sa se intoarca...iar câteodată se laudă cu noile lui cuceriri... spune ca nu ii mai pasa de mine...dar in acelasi timp e si gelos adica imi tot spune de un baiat sa raman cu el si chestii de genul...cam dupa doua saptamani de la despartire s.a intors la mine si si.a cerut scuze spunea ca abia atunci si.a dat seama... apoi era asa indiferent cu mine...Ce sa cred?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din tot ceea ce face si cum s ecomporta denota ca nu tine la tine si nici nu te iubeste, dar incearca sa te controleze si sa te tina sub observatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se imparte in doua.
Se gandeste ( probabil) la motivul din care v-ati certat (aici e sentimentul ala urat) apoi apare sentimentul de dragoste(cand nu se gandeste la asta).
Intelegi tu.

| MidnightR a răspuns:

Daca iti place sa jonglezi asa, e ok. Daca nu, zii naibii sa te lase dracu in pace daca chiar nu mai vrea sa se intoarca.