| smollville a întrebat:

BUNA am si eu o problema cu parul este cret cum pot sa-l fac sa numai fie cret sa fie drept sunt ceva metode?

3 răspunsuri:
| DaniAdrian a răspuns:

Cumparati o placa de indreptat parul

| Grefă a răspuns:

Cu ala de indreptat parul, sau exista de cumparat un lichid care il aplici pe par si iese intins, nu cret.

| smollville explică:

Pai la mine nu pot sa indrept cu placa cas baiat si parul nu-i mare deoarece se face cret nu cine stie ce tare se face cret dar vreau sa fie drept ce fel de lichid este? pentru par la barbati?