| Alice1122 a întrebat:

Voi ce preferați parul drept sau cel creț?

Răspuns Câştigător
| Ramona1 a răspuns:

Niciodata nu vom sti. Cele care au parul drept il vor cret, iar cele care il au cret il vor drept.Cred ca cel mai usor de ingrijit e parul drept.Cel cret se incurca, poate avea mult volum, de aceea eu prefer parul drept.De altfel il si am asa.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place așa cum îl am, o tunsoare lejeră care îmi permite să-l port și drept (așa este în natura lui) dar și bucle atunci când vreau să fac o schimbare de look.
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Toate lumea imi zice ca imi sta mai bine cu bucle,ca arat mai "sweet",mai dulce,etc, etc dar eu tot la parul intins cu placa raman.Mi se pare mai casual, mi se pare ca ma arata mai matura.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Parul cret, pentru ca pare mai plin de viata.

| Anduciu a răspuns:

Cret.Inainte il voiam si eu drept, dar cand am vazut cum imi sta m-am razgandit.

| kathgilbert a răspuns:

Drept, de cele mai multe ori.
Dar pentru o iesire in oras sau o petrecere prefer parul cret.

| ChocolateAddict a răspuns:

Ambele,desi cred ca cel cret arata mai bine.Eu am parul drept(putin ondulatla varfuri)
Cand ai parul drept(intins cu placa) pare mult mai ingrijit si stralucitor dar nu are volum.Acum depinde... daca ti-l incretesti si iti dai cu putin fixativ poate arata la fel de ingrijit.

| VladimirPutin a răspuns:

Drept

| Loly a răspuns:

Eu am parul cret si il prefer pe cel drept.Bine.nu e cret e ondulat dar daca l-as fi avut drept l-as fi vrut cret.Prietenele mele care au parul drept il vor cret.Asa e mereu.Niciodata nu suntem multumiti de felul in care aratam si mereu vrem sa schimbam cate ceva.

| dreamgirl16 a răspuns:

Eu il am cret,dar asa cum e il ador:X chiar daca uneori ma enerveaza ca nu-l pot aranja, decat sa fie prea drept si lins incat sa nu-l pot coafa si sa-l las numai desfacut mai bine cret putin ondulat si mult volum, nusmug?:X

| itscloudyoutside a răspuns:

Eu am parul mai ondulat. Si deci evident, imi place mai mult parul drept.

| Klepto a răspuns:

Eu prefer cret, dar cat timp nu ne cunoastem si nu stiu cum arati sau n-am vorbit niciodata, ca sa pot sa ma indragostesc de tine si sa te invit undeva, nu cred ca are vreo importanta, nu crezi?

| Kiraa a răspuns:

Prefer parul drept...dc mie mi s-a dat parul cret? detest sa mi-l dau cu placa in fiecare zi straight face