| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema >:"
Imi place de un baiat, am vorbit cu el prin intermediul retelelor de socializare. El este dintr-un oras apropiat [parintii lui sunt divortati] si din cand in cand mai vine pe aici. Eu vorbesc cu el. cateodata ma mai baga si el in seamna. Si-a dat seama ca il plac si chiar mi-a zis-o iar apoi l-am intrebat daca si el a place si a spus 'putin'. El a trecut odata prin cartierul meu[bine cand eram la inceput] dar nu mi-a zis nimic straight face. Seara cand am intrat pe mess mi-a spus ca m-a vazut.
El a zis ca ma place putin. ce pot sa fac sa ma placa la fel de mult cum il plac eu pe el? Un sfat, voi ce ati face daca ati fi in locul meu? happy Mentionez ca noi am mai fost prin excursii amandoi si se uita atent la mine. happy Nu stiu ce sa fac. straight face Va rog ajutati-ma, el vine aici doar in wekeend happy

Răspuns Câştigător
| AdyP20 a răspuns:

Sari pe el. Nu serios. Baga-te in seama, fa primul pas. Risti si probabil o sa castigi ceva. Nu risti, stai deoparte si el probabil nu o sa faca nimic.

| elleme a răspuns (pentru AdyP20):

Va multumesc pentru raspunsuri! kiss

2 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Salut!
Ai putea sa il mai astepti, daca tu chiar il placi asa de mult si daca vezi ca tot asa se poarta da-i pace si cauta pe altcineva, pentru ca nu are rost sa stai dupa fundul lui daca el nici nu se uita la tinewinking
Baftahappy!