| ElenikEleni a întrebat:

Buna,am si eu o problema in urma cu 2 luni mi am dat gaura in buric si dupa 3 saptamani mi a cazut piercingul si mi s-a rupt pielea adica corpul meu mi a respins piercingul va rog frumos sa mi spuneti si mie imi mai pot da alta? cea veche s-a vindecat adica s-a inchis si mi a mai ramas doar o mica cicatrice.imi doresc sa imi dau alta dor cineva mi a zis ca o sa patesc la fel.Va rog sa mi spuneti daca imi mai pot da.

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Dupa parerea mea, nu ar trebui sa nu-ti mai bagi niciun piercing, vrei sa te umpli de cicatrice?

2 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

De ce ti-ai strica prorpiul trup?

| SimiiiSimona a răspuns:

Da, o să poți. Probabil că acolo ai avut o infecție.
FUNDĂ?