| Anonymous69 a întrebat:

Am si eu o problema: sunt indragostit la nebunie de colega mea de banca, dar nu stiu daca si ea ma place (totusi ii place mult compania mea). Nu pot sa o intreb, mi-e frica de raspuns si este cam greu sa o cuceresc caci sunt multi baieti care o plac. M-am visat de multe ori impreuna cu ea, iar in ultimul vis ne sarutam dar inainte de sarut m-am intepat in niste tepi de salcam. Ea vorbeste des in pauze cu o prietena de-a ei si mereu ii sopteste ceva, si chiar si mama ei spune ca se simte foarte bine de cand e cu mine in banca. Ce as putea face? Ce credeti ca inseamna visul acela? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sigur o placi mult, visul iti spune clar ca te temi mult de un esec. Dar daca nu incerci, nu vei sti niciodata.Incearca sa ii bati apropouri.

| sexysportsbaby a răspuns:

Apropriete de cea mai buna prietena a iei si afla daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cred ca o placi foarte mult puneti norocul la incercare nu iti fie frica si partea cu sarutul din vis cred ca se va implini

| alexoz a răspuns:

Draga Alex, din textul care l-ai scris mai sus se vede ca ti mult la ea si ii doresti un viitor bun chiar daca nu esti si tu in el dar sigur tiai dorii, fetele apreciaza faptul ca esti sincer, intreab-o pur si simplu daca vrei o metoda fa in felul urmator, spune-i ca o apreciezi pentru... o calitate a iei care crezi tu ca e cel mai bine si spune-i ca esti indragostit de ea intr-un fel subtil,"esti draguta si amuzanta si ai cei mai frumosi ochii din lume ma pierd in iei de cate ori ma uit la tine sunt indragostit de tine si vreau sa stiu daca simti si tu ceva" ceva de genul asta. Bafta