| Anonymous69 a întrebat:

Am si eu o problema: sunt indragostit la nebunie de colga mea de banca, dar nu stiu daca si ea ma place (totusi ii place mult compania mea). Nu pot sa o intreb mi-e frica de raspuns si este cam greu sa o cuceresc caci sunt multi baieti care o plac. M-am visat de multe ori impreuna cu ea, iar in ultimul vis ne sarutam dar inainte de sarut m-am intepat in niste tepi de salcam. Ea vorbeste des in pauze cu o prietena de-a ei si mereu ii sopteste ceva, si chiar si mama ei spune ca se simte foarte bine de cand e cu mine in banca. Ce as putea face? Ce credeti ca inseamna visul acela? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Gabriella_1938 a răspuns:

Poate ca si ei ii place de tine dar ea crede ca daca ti-ar spune ar strica prietenia care este intre voi.

| silviutza_1057 a răspuns:

BunA! Si colegul meu de banca a facut acelsai lucru cu minehee hee
el nu e cel imi bun din clasa... dar stie sa respecte fetele mai ales pe mine...
zii is u odata cand sunteti singuri...
doar nu o sa te bata laughinglaughinglaughing moartea incercare nu arewinkingwinking