| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* am trecut si eu in clasa a 9 si as dori sa fac cateva schimbari la mine :D pentru un inceput de "viata" sa zic asa:P ca nah trec la liceu, persoane noi etc :P stiti si voi cum este:)
As vrea in primul rand sa imi schimb vestimentatia, stilul, mie imi place foarte mult stilu funky si emo(chiar daca emo nu sunt, imi place stilul lor).
As vrea in al doilea rand sa imi schimb tunsoarea :D adica sa ma tund si eu mai altfel insa sa am parul lung.Eu ma gandeam la o frizura in genu: in spate sa am parul lung iar de la urechea dreapta pana la cea stranga sa ma tund scurt. Sper ca ati inteles la ce ma refer:P(app nu as dori sa am parul scurt deoarece sunt la o agentie de modelling si nu imi permite agentia sa ma tund scurt.)
In al treilea rand as vrea sa ma mai ingras si eu 4-5 kg pana cand incep liceul deoarece sunt destul de slaba si as dori sa ma ingras. Daca stiti ceva retele, medicamente etc pentru a ma ingrasa v-as fi foarte recunoscatoare:) uitati hi5 meu pentru a vedea cam cum arat http://hi5.com/......MyPhoto.do
In al patrulea rand :-? in vara aceasta trebuie sa imi vopsesc camera si eu am mobila in culoare de portocaliu-galben si ma gandeam sa imi fac 2 pereti o culoare si ceilalti 2 o alta culoare insa nu prea stiu ce culoare s-ar potrivi:-? imi plac urmatoarele culori mie : roz, rosu, albastru, violet, verde si negru :D da negru nu tin neaparat sa imi fac:)) galben am mai avut camera si vreau un stil mai diferit :D
Multumesc mult si promit ca voi da fundita :*

Răspuns Câştigător
| lextim a răspuns:

Off cate schimbari vrei tu:))
deci.
#Tunsoarea:
Ca si culoare, eu cred ca ti-ar sta foarte bine cu un blond spic de grau;) ai un par lung si blond ar arata superb, dar daca nu vrei o schimbare asa radicala ti-ar sta bine si bruneta.
Ca si freza uite cateva sugestii:
http://www.shoutmouth.com/......cuanBn.jpg
parul tau fiind lung iti permite astfel de freze.
#Stil: iti recomand sa renunti la stilul emo, nu cred ca te-ar avantaja.
www.starshiners.ro uite aici un site de unde te poti inspira si alege creea un stil care iti place.
#Dieta: si eu am vrut sa ma ingras intr-un timp. pentr-u asta am renuntat la tot ce inseamna snacksuri, mancam multe si-mi taiau pofta de mancare. in rest m-am straduit sa mananc mult. trebuie sa faci un mic efort si vei reusi:*
#Camera: poti vopsi peretii 1 portocaliu aprins, 1 rosu, tot asa.
Sper ca te-am ajutat:*

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

@Soriina - sunt din Bucuresti si sunt la agentia Relax Modelshappy

| Baby a răspuns:

1. vestimentatia
incepe sa iti strangi bani, ca la toamna sa iti poti cumpara haine noi. Nu`i cheltuii acum, ai rabdare pana la toamna. Nu stiu in ce oras stai tu, dar sunt oricum o groaza de magazine cum ar fi Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, Zara, New Yorker.etc,care au haine foarte faine si nu-s exagerat de scumpe.
2.La ce agentie de modeling esti?;-? ma rog...eram curioasa.
Pai tunde-te bob.
nu`i scurt, si arata superb.

| AVON_6907 a răspuns:

Buna. daca vrei ceva schimbari in viata ta... ce ai zice daca ai devenii reprezentant avon? asa ai avea mai multe oportunitati de a-ti procura cosmetice si accesori si ai putea strange ceva banuti pentru hainute.
mai multe detalii si inscriere la avoncosmetics_ro@yahoo.com
astept add-ul tau
pupici :*