| lrylusion a întrebat:

Buna am un baiat dragut la scoala si nu stiu daca el ma place cum as putea sa-mi dau sema? daca el m.ar placea eu ce ar trebui sa fac cat mai mult sugestii plzzz...

4 răspunsuri:
| RoxXxiIi a răspuns:

Eu' zic. Sa iti pui o prietena sau un prieten sau un prieten sa il intrebe ce parere are despre tine'.batting eyelashes Dupaia bagate cu el in seama si asa.happy O sa iti dai seama daca te place sau nu. Funda?

| FinettiMlk a răspuns:

Hei! Pai, baga-te cu el in seama, cere-i id'u si chestii din astea.Dar prima oara gaseste subiecte din astea mai "usoare".Si daca vezi ca si el te baga in seama s-au ceva.Atunci poate chiar te place:*.Fi doar "amica" lui prima oara ca sa aflii mai multe chestii de la el, si apoi treci la lucruri mai serioase.il intrebi daca`i place de tine.Asa e mult mai bine decat de prima oara sa-l intrebi daca te place, pentru. ca daca nu stie nimic despre tine...s-au tu despre el, slabe sanse. Good luck>big grin

| Vara200 a răspuns:

Vezi daca se tot uita la tine, daca se tot baga-n seama, daca iti ia apararea sau poti chiar sa pui pe un prieten de-al tau sa-l intrebe.Bafta! :* Funda?batting eyelashes

| FrozEenSoul a răspuns:

Salut, Vezi daca se uita mai mult la tine, daca iti i-a apararea, daca te ajuta cu stiu eu ce ( pixuri ) o foaie la lucrare si chesti din astea dulci tongue Succes, bafta