| vitaneas a întrebat:

Cum as putea sa mi dau sema daca o fata ma place? multumesc

3 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Vezi cum se poarta cu tine, daca se inroseste sau devine agitata in preajma ta, daca iti cere des ajutorul chiar daca e vorba de probleme minore, daca e mai vesela in preajma ta, daca sunteti intr-un grup vezi daca vorbeste cu tine mai mult decat cu celelalte persoane, vezi daca isi aranjeaza parul sau hainele in preajma ta, vezi daca are laba piciorului stang indreptata spre tine, daca are pupilele marite in preajma ta, cand vorbeste incearca sa-ti dai seama daca vrea sa te impresioneze, vezi daca se ofera sa te ajute cand ai vreo problema. Toate astea sunt semne pe care fetele le fac cand le place de un baiat, asa ca observa daca le face si ea in preajma ta, chiar daca nu pe toate, ci pe majoritatea lor.

| petre059 a răspuns:

Daruieste-i o floare si vezi ce reactie are

| Blackrose101 a răspuns:

Te poti uita la limbajul corpului si daca devine agitata cand este aproape de tine sau daca se uita la tine cand crede ca nu o privesti.