| lulu_5589 a întrebat:

am un baiat la scoala de care imi place. el la scoala tot se uita la mine in ore, in pauze imi face vant cu cartea, si mai mereu vb cu mine. iar cand mergem acasa vine cu mine si tot incearca sa ma faca sa rad.Credeti ca ma place? si daca da ce sa ii zic?:s

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Din ce ai povestit tu, asa se intelege, ca ii place de tine.Eu zic sa nu te joci cu rabdarea lui, daca iti place de el ia-l deoparte si vorbiti, sau lasa-l pe el primul. Poate iese ceva.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Cu siguranta...Eu zic sa faci tu urmatorul pas daca zici ca si tie iti place.:*

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

De fapt urmatorul pas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa-l intrebi de ce se comporta asa cu tine? Te place sau uraste?batting eyelashes

| ioanasweetful a răspuns:

Sigur te place:X...pai stai mai mult in preajma lui... dar nu fii ''moarta dupa el'' sa nu isi dea seama :-ss fii tu insatiwinking

| alexiacob a răspuns:

Eu zic ca daca iti place de el sa faci u primul pas sau sa ii arati ca si tie iti place de el ca sa poata sa faca el primul pas. daca nu iti place de el si ti se pare enervant incearca sa ii spui ca ai incredere in el ca intr-un frate si sa il pacalesti ca iti place de cineva si el automat nu o sa iti mai faca avansuri.