| elyfel a întrebat:

Cu stiu daca cineva m-a bagat la lista de skype?

Răspuns Câştigător
| HDSeer a răspuns:

Daca tu trimiti cerere atunci el apare in lista ta de prieteni dar daca nu tea acceptat in slotul Imagine acolo e semnul interogarii, sau cand vrei sai scrii mesaj scrie:Useru "bla bla" nu va dispus datele lui de contact ori ce de genu ca am uitat.Insa poti sai scrii mesaj( desi nu arata daca e online sau nu).
Daca te adauga cineva te uiti sus sub numele accoutului tau sta slotu crereri in prietenie ori ceva de genu asta si acolo sat cererea, slotu apare cand ai cerere special ca sa-l observi tu big grin.
Funda? pls )))

| elyfel explică (pentru HDSeer):

Ok dar daca ii da ignor cum apare?

| HDSeer a răspuns (pentru elyfel):

La fel si scrie acolo ca nu tia dispus datele.Dar ii poti scrie mesaj.

| elyfel explică (pentru HDSeer):

Pai si cum imi dau seama, ca nici cand nu mi-a dat inca accept e la fel

| HDSeer a răspuns (pentru elyfel):

Nu ti-a dat acccept ti-a dat ignore.Dai inv din nou cu alt mesaj.

| elyfel explică (pentru HDSeer):

Inv inseamna invisible?

| HDSeer a răspuns (pentru elyfel):

Invitatie.