| Tutzii a întrebat:

am vreo sansa sa aflu si eu melodia de fundal de la vidoclipul asta? http://observator.tv/social/offroadul-un-hobby-costisito r-99042.html
De dimineata m-am trezit din cauza ei si nu mi-o mai pot scoate din cap, am cautat cateva versuri ( din ce am inteles eu :)) ) dar nimic.dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Fall Out Boy -Know What You Did In The Dark (Light Em Up) se numeste melodia si daca ti-a placut asta cu siguranta iti va placea si
Imagine Dragons - Radioactive. You are welcome.

| Tutzii explică (pentru Ycu):

Multumesc mult de tot :X ai funda mare din partea mea :* :*

1 răspuns: