| Anton_Seby_1992 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine...am un monitor LG l1717s. In ultimul timp nu vrea sa se aprinda. Aprind calculatorul toate bune, frumoase, dar imaginea imi apare si dispare...cand apare de ex. windows is starting apare dispare si tot asa. cand apare ecranul principal de la desktop ramane negru si daca il sting si il aprin iar imaginea sta 2 sec apoi dispare. Nu stiu ce sa-i fac.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Invertorul sau una din lampi are probleme! Posibil si sursa.

| Anton_Seby_1992 explică (pentru K0sti):

Ms...cred ca o sa merg cu el la service...big grin

| K0sti a răspuns (pentru Anton_Seby_1992):

Nu ai pentru ce. Bafta!

3 răspunsuri:
| K13 a răspuns:

Este posibil sa-ti fie intepat cablul de conexiune dintre monitor si placa video sau sa nu fie prins cum trebuie.