| anonim_4396 a întrebat:

Andreea sunt,verisoara Simonei.
Cum as putea sa fac pe cineva sa creada/inteleaga ca nu imi mai pasa de el?... Il ignor dar degeaba,deoarece practic nu ma lasa in pace. Aproape orice zic, orice fac comenteazastraight face. Si as vrea sa ma lase-n pace si sa nu mai barfeasca[sa zic asa] cu "altii". Funda. Multumesc.

7 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

Prima data:fii sigura daca te barfeste si daca vorbesti pe mess cu acei oameni cu care te barfeste el baga in discutie chestia asta ca sa ai dovezi ca si ei confirma ca el te barfeste si pana la urma in intrebi de ce face asta? ca doar nu o fii nebun sa o faca asa..sau pur si simplu intreba-l ce are cu tine daca vede ca tu nu ii dai atentie.Alta solutie nu stiu daca gasesti ..sau s-ar putea sa se sature la un moment dat sa te barfeasca si ai scapat laughing. Bafta!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Pai e cam tampit. Ca el ii spune multe chesti urate dsp mine, prietenei mele cele mai bune straight face.

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Pai si prietena ta cea mai buna stie ca nu e adevarat asa ca de ce il mai asculta?straight face..nu?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Pai nu il asculta. Dar nu o lasa-n pace. Chiar daca nu-s prin zona tot dsp mine vorbeste. x(, si in + acum ii spune ei ca e obsedata de un baiat dar de daca acel baiat nu o iub. Ei doi sunt impreuna, dar stiu numai eu. E mai complicat.

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

laughing trebuie sa faci un film despre chestia asta, vei lua bani frumosi, oricum, lasand gluma la o parte..intreaba-l ce are cu tine? si de ce nu te lasa in pace? dar frumos, amiabil, nu il sperialaughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Nu potstraight face. laughing

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

La dq..atunci nu stiu laughing