| aleexandra02 a întrebat:

As avea si eu o intrebare pentru ce-i care au folosit Complex de slabit de la Alevia.Sunt eficiente? Chiar ajuta la slabit? Daca este asa in cat timp se vad rezultatele? As dori si eu sa le achizitionez daca sunt bune, daca nu nu vreau sa dau banii degeaba. Multumesc.Dau funda:*:*

1 răspuns:
| Denisa_Mihaela_1967 a răspuns:

Am folosit si nu voi mai folosi. Mi-a fost rau de la ele. Mi-au iesit bubite ca niste piscaturi de purec pe tot corpul. Si nu nu te ajuta sa slabesti cu ele iti strici organismul. Eu am ajuns la spital din cauza lor! Daca tie iti convine sa dai banii pe ele treba ta!