| AvalohAlyn a întrebat:

A folosit cineva Slimvia pentru slabit? Sunt eficiente? Cat ati slabit? A functionat? Sunt bune de ceva?(sunt naturale)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Daca exista o metoda simpla de slabit nu mai existau oameni grasi. toata lumea folosea slimvia daca functiona.

daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Buna pentru a slăbi eu îți recomand Eco Slim. Il găsești pe internet. Sunt niste picături care le ei dimineața. Nu par așa scumpe. În doar o luna a folosire a lor deja ai minus 15kg..Depinde și de tine. Te detoxifie foarte bine ai grija sa nu cazi in anorexie big grin

Dar că să slăbești sănătos fa sport des, sală sau cardio recomandat.
Ieși la plimbări afara cu bicicleta sau alergând.

Bea 2 litri de apa zilnice. Bucura-te și nu fi stresata. Nu e neapărat nevoie de o diata. Dar să elimini sarmalele big grin Și să dormi suficient.

Sunt bune după părerea mea, acum depinde și de tine și alegerea ta. Oricum sunt mai eficiente picaturile eco Slim. 100 lei. De pe net.

| peperonies a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Mai erau 30% din americani obezi daca tot ce trebuia sa faca era sa ia eco slim de pe internet?

| Omis a răspuns:

Eu nu am incredere in pastilele pentru slabit, indiferent de ce natura sunt si mai ales daca sunt de la teleshopping (din cate stiu, teleshopping vinde acest produs), din punctu' meu de vedere, produsele de la ei sunt de foarta proasta calitate, dar asta e doar parerea mea.

In ceea ce priveste slabitul, o poti face prin sport si o alimentatie sanatoasa. E greu doar la inceput, insa peste un timp vei obtine rezultate frumoase.