| hhhapciuuu a întrebat:

as dori ca maine sa merg la director si sa il rog sa ma mute din clasa A in B din multe motive cu colegii de clasa. credeti ca directorul va fi de acord?

5 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Depinde de director şi dacă nu este o problemă mutarea ta (gen prea mulţi elevi într-o clasă etc.)

| Bianca306 a răspuns:

Nu pentru ca nu e unu motiv serios. Muta-te de la scoala.

| irbis96 a răspuns:

Nu cred, s-ar putea sa ai nevoie de motive mai serioase (sau pile).

| adry2001 a răspuns:

Depinde cat de convigatoare esti si depinde cum e directorul. Si va trebui sa fie si un elev din clasa B de acord sa se mute in A asa ca daca nici unul nu vrea nu prea sunt sanse, dar o incercare nu strica.