| DraPraaHaarp a întrebat:

as dori sa ma vopsesc asemanator ca persoana din acesti link:

http://www.google.ro/......tp?/imgres 2235&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=200&ei=teYkTbrpA9S48gPcnvT6 Ag&oei=o-YkTda1H4OztAbz2bHYDA&esq=12&page=4&ndsp=30&ved= 1t:429, r:18, s:93&tx=90&ty=53&biw=1440&bih=795

momentan sunt vopsita negru.

ce credeti km ar iesi nuanta daca m`as vopsi fara sa ma decolorez?:))

[daca vreti sa vedeti km sunt vopsita imi spuneti sa va dau linkul la hi5. sau luati hi5 de pe profilul meu.
mersi

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Nu mersi' chiar nu vrem sa te vedem stai linistita oh go on

| mika a răspuns:

Pai nici tu nu iai raspuns feteilaughinglaughing te-ai legat de mine, uita-te la tine si apoi spui de altulwinking

| DraPraaHaarp explică:

@mica stii ceva daca ai intrat pe acest site sa lasi raspunsuri penibile si care nu au legarura cu intrebarea, treaba ta dar alta data nu mai lasa raspunsuri care nu au legatura cu intrebarea. A da si inca ceva nu mai vorbi la plural ca nu toti userii sunt ca tine.ms

| DraPraaHaarp explică:

rolling on the floorrolling on the floorcare fata? draga mea eu am pus intrebarealaughingdoar nu o sa`mi raspund singura la intrebarelaughingsau da?oh go on