| alexa a întrebat:

As dori si eu catvea idei de cadouri pentru o prietena.
ea e mai simpla, nu poarta accesorii, nu e cu machiaj sau alte lucruri de genu.implineste 19 ani cat de curand si nu prea am idei de ceva mai dragut, mai original...
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

I-ai o rama de fotografie si pune o poza cu voi 2
Sau i-ai un parfum, sau personalizeaza un tricou
Poti sa ii iei ceva finut: o pereche de cercei finuti, o esarfa frumoasa, o curea mai finuta, o caseta de bijuterii, un set aromaterapie, etc.

Succes!

8 răspunsuri:
| alexa explică:

Nici chiar asa ca asta nu inseaman ca e o incuiata. e o fata simpla din punct de vedere vestimentar sau al machiajului...si nu citeste prea multtongue

| midnight_2375 a răspuns:

Dar poate o bratara finuta de argint ar purta!

| alina_7697 a răspuns:

Un tablou! Nu prea sofisticat, dar ceva aparte, sau daca e genul de fata simpla, poti sa-i iei un tricou dragut doar cu o simpla insigna pe piept. S-ar bucura foarte mult! Sau poti chiar tu sa faci insigna, o pasare micuta alba, sau o cusatura draguta rosie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil o carte. Oamenilor simpli le place sa citeasca.(dupa parerea mea)O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fotografie frumoasa, semnificativa cu voi doua editata frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha...despre mine e vorba :d Iti spun Daniela 22 ca nu imi plac nici jucaiile de plus, nu neaparat tuturor fetelor le plac astfel de jucarii, sunt mai dificila eu tongue oricum a fost frumos cadou, foarte special, asa de 19 anihappy. Mersi pentru idei...tongue