| bombonikacualcooll a întrebat:

as dori si eu niste statusuri daca se poate ceva in gen "nu-mi pasa" va rogg frumm:*:* multumescc!

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Baga melodia asta:

Apocalyptica- I don't care
http://www.youtube.com/watch?v=fDMiuMARLAs

| alexlaura91 a răspuns:

" Suficient de matura ca sa stiu ce vrei si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu-mi dau seama."

" Sa-ti pese mai mult de constiinta ta decat de parerea celorlalti."

" Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar da orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica."

Sper sa iti fie de folos! :*