| Isabelamaria21 a întrebat:

Statusuri va rog mai frumm.

Răspuns Câştigător
| geo_fili_2006 a răspuns:

Mi-e dor sa te ascult si sa ma asculti cum bat campii si rad, fara oprire, ore in sir. Mi-e dor sa ma gandesc la tine inainte sa adorm. Mi-e dor sa inchid ochii si sa visez. Mi-e dor sa indraznesc. Iar cel mai dor imi este sa ma tii in brate.
Cu timpul ...Iti dai seama ca nu viitorul era cel mai frumos ci momentul pe care il traiai atunci day dreaming
Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pic
prietenia inseamna rasete, dar si lacrimi, bucurie dar si tristete. ceea ce ramane constant.sunt cei pe care ea ii leaga.prietenii.
O zi pierduta este o zi in care nu ai ras!"
¦ Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta! ¦""
Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck
Moare cate putin...cel ce evita pasiunea, cel ce isi distruge dragostea, cel ce nu se lasa ajutat...cel ce evita emotiile ce fac ochii sa straluceasca, oftatul sa surada si sufletul sa vibreze.
Desi facem parte din lumi diferite, avem o singura amintire a aceleeasi povesti!
Prietenia este o haina valoroasa care se curata când se murdareste, nu se arunca la prima pata.

2 răspunsuri:
| andreushk a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.
am avut o zi proasta si intotdeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. vrei sa imi zambesti?
! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata.
funda smug?