| pryncesSs a întrebat:

Hei :*. Aveti statusuri noi >:?! dau funda la cele mai frumm :*

3 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Un zambet inseamna fericire, dar o lacrima nu inseamna neaparat durere. Poti plange cand esti fericit, dar nu poti zambi cand inima iti plange.
nu stiu daca-i nou, dar mie imi place la nebunie

| iulyk_6909 a răspuns:

Buna am eu cateva nu stiu cat o sa ti placa sau cat de noi sunt dar mi-e mi au placut:X
Pana acum erai cu ea si acum te intorci si imi spui ca ma iubesti?
Tot ce-a fost cândva a disparut povestea noastra s-a sfârsit nu-mi pare rau ca te-am iubit caci marea mea iubire, e azi o amintire.
Daca va veni timpul sa pricepi ceva, iti zic ca vei REGRETAwinkingStii de ce? J Pentru ca ea nu va mai fi a ta
Toate il vreti macar o noapte... Dar nu are timp de vagaboante Va vrajeste, va zapaceste va da sperante, va amageste. Dar cand vine vorba de iubire... va spune ca ma are pe MINE!
Sa Te inTorci inapoi n’am Sa Te rog…Ma i Bn Sufar Sh Plang O Viata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga.;(
daCCa ` pEntrU ` uN ` m0meNt ` ai crezUt ` ca ` 0 vei ` distruGe uitE`0 dUpa putSsiN ` timp ` : zambEstE ` si eh ` dULce `
Te sun sa îti spun c-ai uitat parfumul tau in pat/Si-ncerc sa il imbreac/sa-i tina sufletului de cald love struck
?• sUnTh GaTha Sa TraYeSc o aLTha Viata` love struck SunTh Gata Sa Le aRaTh` aLToRa O aLTha FaTsa` love struck?•""
#Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente. happy
Atatea eu cate ti-am spus, si la inima ti-au ajuns, tu stii ca asa sunt eu, te iubesc in felul meu!
Ce vrei tu nu poti avea! Doar daca iti zic eu Dawinking
"Doar inima mea stie,cat sufar eu,si mor de gelozie, nu vreau sa plang sa sufar din iubire ramai cu ea si poate iti e mai bine.
Am stat si m`am uitat pe geam. Lacrimi sa plang eu nu mai amwinking! Stau si ma gandesc la tine oh go on Si cred ca iti este binewinking
Spune-i cand ai sa-l vezi Ca sunt fericita ca mi-e bine/Ca sunt rasfatata de iubire Spune-i spune-i ce crezi Dar ascunde-i adevarul!sad
• Suntem tinere. ce ne pasa cand viata e asa frumOasa? Poti sa ai tot ce iti doresti. tOti te plac asa cum esti •
Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot, nu vreau sa fac frumos cand stiu ca nu are rost, sunt incapatanata si imi place asa cum sunt, si daca nu`ti cOnvine eu n`am sa plang •

#. [Nu`ti dori niciiOdata perfectiiiunea, exiiista defecte dupa care altii innebunesc!

#.•[O fata de [PriiiiNTESA]! Un cOrp [INDECENT]! Si un stiiiilOw`. Sa ma induci în [TESTAMENT]!•

Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti…

Daca ai fi un site, ai fi un site de matrimoniale cu bunici.

Exista sex fierbinte, sex repede, sex in grup, sex protejat, sex prin telefon, insa pentru persoane ca tine exista… masturbarealaughinglaughingrolling on the floor

Ti-Am daT RepLiCa Doar Cu un CuvanT.Nu Am Fost FraieRa Si NiCi Nu Sunt Mai sChimBa joCul Cam RisTi Sa Te Arzi Cu FocuL.

Au crezut ca pot sa ne desparta
Teapa fraierilooor!
Ne iubim mai mult ca niciodata

"buNa´rEa sau c0mpLicata´uiTe aSa sunt eu´.cu imPresi si fiGuri´sunt papuSa nimaNui´. sunt d0rintSa tuturor si duSmanca pr0asteLor´

Tuturor celor care au aruncat cu "pietre" in mine…MULTUMESC …cu ele mi-am construit castelul!

I learned that it takes years to gain trust
And only a few seconds to lose it...

Ma barfesti? nu-i nimic nu ma jignesti '.imi arati doar cat de proasta esti

.Pt Mn Sar Lasa De VaGabOnTzeAla Eu sunt PrYnCeSSa LuI chiar Ji AtuNki cand Ma INseAla... Stiu K e Doar O AventUra GOala JI ca In IniMa Lui Tot Io Sunt CaMpiOana

15.Sunt singura fata care iti spune "nu mai bea", sunt singura fata care iti spune "nu mai injura", sunt singura fata pe care o doresti, unica fata pe care o iubesti!"

Am auzit ca lumea vorbeste cam mult.Nu am timp sa stau sa ascult.Nu am timp de vorbe`n vant si barfe.Toate astea nu au cum sa ma afecteze.Asa e.Lasa-i sa comenteze.

. Intodeauna dusmanii se considera vulturi si pe ceilalti soricei, ii urmaresc si zic ca se amuza de ei. Dar asa-i viata nici o iluzie nu dureaza la nesfarsit si cand aripile se vor frange pe pamant vor ajunge si de mila isi vor plange.

Lumea vorbeste ´ prostii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte;-j ´, Numai ´ tu poti ´ vedea dincolo ´ de cuvinte!;* ´

C? ia? u`? i? asa;;] de? i? e; si de`? e? sa? a :]? a`! s sa` ƒiu;; x? e? eu` aceeasi? ƒa? a`;* ca? e ƒace exac? >; d< ce v? ea`?`!

De obicei, fetele care obisnuiesc sa-si puna statusuri la messenger sunt in general pustoaice. Acestea fie pentru a-si exprima starea pe care o simt, ca sunt la prima lor dragoste sau la prima lor dezamagire in dragoste…sau poate doar pentru ca se doresc a fi mai cool decat altele. Astfel pentru cele ce sunt in cautare de statusuri dintre cele mai noi, mai originale si mai smechere, care isi doresc sa fie dintre cele mai cool si sa iasa cu ceva in evidenta sau sa atraga comentarii, ne-am gandit sa facem o lista cu cateva exemple de statusuri smechere pentru fete, dar acceptam sugestii de statusuri, caci ne dorim sa oferim impreuna celor interesati cele mai originale statusuri smechere noi pentru fete, prietene sau prieteni.

| carlaimbir a răspuns:

Am marait si am muscat pe cea care la tine s-a dat...am depistat si am ucis pe cea care de tine s-a atins.

Ma vorbesti pe la spate? Inseamna ca sunt mai importanta ca si tine

iubirea e un cantec ce toti il canta des, dar nu la toti el are acelasi inteles

DE CE SA PLANG? SUFLETE SI ZAMBETE POT SI EU SA FRANG! STII PREA BINE, TE-AM IUBIT, DAR TU TI-AI BATUT JOC DE IUBIREA MEA, ASA CA TI-AM ZIS "PA"!

Nu regreta un lucru care candva te-a facut fericit!

Un zambet nu costa nimic dar poate cumpara totul.Nimeni nu e atat de bogat incat sa nu aiba nevoie de el si nimeni nu e atat de sarac sa nu’l poata oferi!

Cu cat cunosc mai multi oameni, imi iubesc cainele mai mult!

Am invatat sa zambesc cand eram trista si lacrimile mele nu se mai opreau am invatat sa uit si sa iert dar imi este foarte greu sa nu ma gandesc la tine…

Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura, cand de fapt este indiferenta

Fata desteapta saruta, dar nu iubeste, asulta, dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita! fundita?