| Lolll a întrebat:

As dori si eu niste statusuri pentru prietenul meu care e cam nesimtit sa zicem...M-ati putea ajuta?
Dau fundita!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te uiti dupa alta, nu uita ca sunt multi care se uita dupa a taa`!
Fiecare fata isi doreste un baiat care ar putea sa o vada cu parul nearanjat, nemachiata si sa ii spuna: Esti frumoasa``! love struck
Intr`o zi vei cauta privirea mea in oricare ea. `!
Nu plange dupa un baiat, lasa`l pe el sa planga dupa tine. ca fetele ofera si iarta, iar baietii primesc si uita.`!winking
Poate azi nu ai chef s`o bagi in seama, dar daca maine dispare o sa vezi ce mult inseamna love struck`!
Mai stii? Iti placea s`o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand `!
Trecutul nu mai conteaza pentru ca oricum nu-l mai vreau inapoi.`! :p
Fie roata si patrata, tot se`ntoarce ea odata`! happy
Ea e Barbie, altele vor s`o imite. La cat de scumpa este Barbie, nu prea isi pot permite.`Ea nu tine cont de moda, o arde cum simte.Se`mbraca cu stil si stilul ei nu minte. love struck`!
Cand te regaseai in ea fara ca asta sa depinda, de faptul ca ochii ei erau cea mai clara oglinda` :*!
Un om a spus candva o vorba mare: "Iarta`i pe cei ce`ti gresesc, o sa-i enervezi mai tare!`"hee hee
Eu nu am regreteee``! Dar tot ce urasc cel mai mult la tine, e faptul ca te iubesc.love struck`!
Cand te uitai in ochii ei, stii, vedeai iubirea.:X``Ceva legat de voi acum te ucide cu privirea.`!
Imi place istoria, dar nu vreau sa o repet. nu ma invart in cerc.imi place sa merg drept.`!
A inceput ca o gluma.la un suc, prostii! Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.`!
Nu plange pentru un baiat, ti se strica machiajul, iar rimelul tau cu siguranta valoreaza mai mult decat un fraier.`!
Frumusetea atrage priviri, atitudinea fura inimi`!love struck
ti-am mai zis si`ti zic din nou, eu nu fur inimi, le primesc cadou`! love struck
Daca esti suficient de prost sa pleci, si ea este suficient de desteapta ca sa te lase.`!winking
Un barbat adevarat nu este cel care cucereste o mie de femei, ci cel care le refuza pe toate pentru unalove struck`!
Un baiat are mai multe fete in cap, dar una singura in suflet.`!love struck
Nu mai lupt pentru cei care nu imi dau motive sa o fac.`!
Dar sper c`ai fost destul de apt, destul de destept, sa intelegi ca daca`alegi sa pleci, eu nu te-astept ~`!
Sa curga Jack si RedBull pana dimineata.Respect pentru fetele cu pofta de viata`!love struck
Baietii se impart in doua categorii: cei care ar trebui sa ne placa si nu ne plac, si cei care nu au niciun motiv sa ne placa si totusi ne plac. `winking`!
Si ce mai conteaza acum care a gresit mai des, care a iubit mai intens, care pe care n`a`nteles. `!
Niciodata nu vei mai avea a doua sansa pentru a lasa prima impresie.`!
Fetele se ingragostesc de ceea ce aud si baietii de ceea ce vad, de aceea fetele se machiaza si baietii mint `!
M`ai facut sa devin eu, ceea ce n`au reusit multi. `!love struck

2 răspunsuri:
| Syaaa a răspuns:

Tsi'am mai ziswaiting.da'te dqpuppy dog eyes imi rupi inima:X iti rup capu'devilstraight face`!

Profit de iluzii şi cuvinte false gen"te iubesc",comportament copilăresc,gelozie,certuri,asta e relaţie? sigur faci asta din lipsă de ocupaţie!

A pus suflet deşi ştia că greşeşte.

Căţi oare mai ştiţi ce înseamnă să iubeşti.Să ai fluturi în stomac şi să simţi că te topeşti.

Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.

Vrei să mă răneşti sau vrei să mă foloseşti pentru a-i răni pe alţii?

Dacă am să plec vreodată nu am să mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea puţin

Ştiu că nu am cum să fiu ca înainte, dar vreau şi eu să am dreptul meu la fericire

Un zâmbet fals nu se observă mereu. Privirea, însă, nu poate minţi

Urăsc când cineva mă întreabă dacă sunt suparată, şi el este de fapt problema

De obicei, oamenii fără care tu nu poţi trăi, pot să traiască fără tine

Nu-i aşa că e ciudat cum apreciem anumite persoane doar după ce pleacă din viaţa noastră?

Sincer eu NU am regrete, dar urăsc faptul că am iubit prea mult

Nu permite timpului şi uitării să-şi fure persoanele la care ţii sau ai ţinut. Nu contează dacă ele te-au uitat deja. păstrează un colţişor de suflet pentru fiecare.

Un pic de adevar în spatele unui "Glumeam". Un presentiment în spatele unui "Nu ştiu". O emoţie în spatele unui "Nu-mi pasă" şi întotdeauna o durere în spatele "Da, totul este ok

te iubeesclove struck si te ador:X ca pe'o roata de tractor:X esti o floare esti un spinlove struck esti magaru' din berlinlove struck esti frumos ca zambila:X cocoshat ca si camilalove struck parul tau ca, coada vacii:X cand te vad m'apuca draciilove struck`![poti s`o pui pe asta iar daca te intreaba de celaughing ii zici ca la vrajealabig grin ]
rolling on the floor sper ca te-am ajutat:*!

| Lolll explică (pentru Syaaa):

Multumesc oricum!happy