| unconnected a întrebat:

As vrea sa imi cumpra o pereche de tenisi Converse albi pe glezna. Am vazut pe ca site costa cam 270 lei.
Am mai gasit pe un site la 99 lei(replica A++)
Ceea ce vreau sa stiu e care e diferenta, bineinteles, in afara de pret :)).
Merita sa mi-i iau pe cei cu 99 lei?
As prefera sa primesc raspuns de la cei care au comandat.

http://www.verveli.ro/index.php?route=product/product&pr oduct_id=108

1 răspuns:
| FunditzaWwW a răspuns:

Nu e nici o diferenta decat de firma sau de siteul de pe care il cumperi/comanzi, eu zic sa -i iei pa aia cu 99 lei, oricum se strica la fel de repede.