| ghostrider204 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj pe antebrat. Avand in vedere ca iubesc kickboxingul si sunt practicant as vrea sa fie un text scurt despre acest sport..idei?

Răspuns Câştigător
| b0denN a răspuns:

The God is only can judge me!
Never give up!
Daca ai castigat pana acuma turnee, poti sa-ti numerotezi datele, sau la cati anii ai castigat! ( cum fac majoritatea fotbalistilor cand castiga internationalele )

| ghostrider204 explică (pentru b0denN):

Multumesc..idei destul de bune o sa tin cont

4 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Fight4 life
Never back down
Stay away laughing

| crytical a răspuns:

Never back down!

| PepsiWTF a răspuns:

Ceva de genu cum? "Te fac praf" laughing. Stii ce ar trebui sa scrie? "Vezi ca stiu kickboxing, karate, kung fu, jujitsu si alte 28 de cuvinte periculoase" laughing