| Clepsidra a întrebat:

as vrea sa imi schimb ceva in stilul meu de viata, totul e pre monoton.Am inceput mai intai sa imi fac noi prieteni, acum citesc mai mult, invat mai mult, am inceput sa ascult alt gen de muzica, ma imbrac diferit. Ce as mai putea shcimba la viata mea?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca fumezi sau bei te poti lasa de acele activitati.

Răspuns utilizator avertizat
| teodora97 a răspuns:

Uuuaauu...muzica reprezinta o persona, vestimentatia arata personalitatea, cititul si invatatul arata ca te inchizi in tine cel mai bine e sa asculti muzica care te va trezi la viata, haine cat mai rebele, colorate si sofisticate si cat mai multi prieteni care au lucruri in comun cu tine.