| KiddSimo a întrebat:

Bunahappy

as vrea sa imi schimb culoarea paruluihappy

sunt brunetahappy
si as vrea sa ma fac ciocolatiuhappy

imi poate cineva spune cum sa fac sa nu`mi arad atat de mult parul?straight face

stiu ca trebuie sa ma decolorez... dar stici ceva ce nu arde atat de tare parul?

aa si appbig grin:X

nu stiu unde sa gasesc acel ciocolatiu ca ciocolata...asa maroul acela intens:X:X:X

stiti cumva vreo firma si numarul de pe cutie?:Xplss:X

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Foloseste coaja de nuca.La parul deschis coaja de nuca inchide nuanta respectiva, iar parul brunet il face ciocolatiu...
Din cate stiu eu. ^_^

| BlackVeil a răspuns:

Fierbe un pumn de coaja de nuca, pana ce obtii o solutie de culoare inchisa, apoi clateste-ti parul cu aceasta solutie si las-o sa actioneze.

| KiddSimo explică:

Si nu inteleg km cu coAJA de nuka... explica mi cap coadahappyca n am folosit niciodata si nu stiu