| MobscenexD a întrebat:

sunt bruneta si as vrea sa-mi schimb culoarea parului trebuie neaparat sa ma decolorez?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie neaparat sa te decolorezi, acum depinde si ce culoare vrei sa ai

| georgeta27 a răspuns:

Da pentru ca altfel nu iti prinde culoarea pe care ti-o doresti

| mitzamihai a răspuns:

Nu. nu trebuie decat sa mergi la coafor si acolo te va vopsi.happy

| DuTzZ a răspuns:

Persoanelor cu parul de culoare inchisa nu li se prinde bine culoarea si nu iese asa cum vrei tu.Cred ca ar trebui sa te decolorezi ca sa iti iasa culoarea dorita happy

| Tataru_Nikoleta_1998 a răspuns:

Da pentru ca poate esi roshcat:d