| AnnelizeLove a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in legatura cu ceva! Cred ca ati auzit de Hell Girl, animeul in care daca accesezi un anumit site poti sa trimiti pe cineva in iad. As vrea sa aflu cateva detalii despre acest site, cum ar fi: daca exista( puteti sa imi dati si un link), daca e functionabil, sau daca este macar ceva adevarat. Am auzit ca mare parte dintre filme, legende, povesti, anime-uri sunt luate din fapte reale, sau au macar un strop de realitate in ele. Chiar as vrea sa stiu si apreciez ajutorul. Daca aveti chef de amuzament, evitati sa comentati, caci si eu stiu sa dau raspunsuri usturatoare pentru unele insulte care nu sut bine venite.
Multumesc anticipat! Funda la cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| neca a răspuns:

Hei in primul rind exsista un sait care arata exsact ca cel din anime dar nu functioneaza asaca sa nu te speri daca dai peste el

2 japonia china si restul care fac animeuri au mii de religi deci iti dai seama ca au si mii de legende

deci da nu exista