| Iulya17 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa de par cat mai buna, voi ce imi recomandati? Dupa ce sa ma uit inainte de a o cumpara? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu am de la Remington si e foarte buna. O am de ani buni si e in stare perfecta. Ce-i drept, nu prea am mai folosit-o in ultima vreme, pentru ca eu am parul drept natural.
Dar oricum, este destul de uzata. La inceput, o foloseam in fiecare zi. Plus ca a mai fost pe la colege. Singurul defect este ca nu-ti poti alege tu la cate grade sa fie, dar se incinge singura suficient.

| Crisu a răspuns (pentru Crisu):

Asta e. Bineinteles, vei gasi mai multe modele si poti alege ce-ti place.
https://www.google.ro/......ps?/search

| Mayar a răspuns:

Deci daca vrei placa BUNA de par, in adevaratul sens al cuvantului, atunci citeste aici >> http://www.roportal.ro/discutii/topic/100686-placa-de-par/
Sau, pentru a scurta tot ce e acolo, " Placa ar fi ideal sa fie dotata si cu o tehnologie ce foloseste ioni negativi, pentru a evita incretirea parului in conditii de umiditate. Ideala mai ales vara, cand datorita traspiratiei capilare, parul se increteste mai ales la ceafa.
O astfel de placa este peste 100 euro dar merita invetitia."

Unele dintre placile de par intr-adevar bune sunt urmatoarele :
BaByliss Pro Nano Titanium
CHI HSI Styler Ceramic Tourmaline Ionic
Remington S-9951 Frizz Therapy
Sedu Revolution Tourmalins
Karmin G3 Salon Pro Tourmaline Ceramic
Cortex Solo450 Titanium

Bafta si ai grija de tine!

| SilverF8ith a răspuns:

Iubita mea imi spune intotdeuna daca ii sa ii cumpar ceva sa ii cumpar Remington... este buna marka si ca si pret accesibila!