| Unique a întrebat:

As vrea sa stiu care e curajos si are tauaje sau piercing-uri in diferite locuri? Sa va spun ca eu am un tatuaj pe sold si piercing in spranceana, plus 10 gauri in ureche (intr-una)si in cealalta ureche doar 4:d Nu sunt Emo! Sunt fata din poza avatarului.

Răspuns Câştigător
| yanny`s a răspuns:

Daca esti fata din poza atunci esti dotata binelaughing)

eu nu am decat un cercel in plus intr-o ureche si o gaura in limba laughing

initial acolo trebuia sa fie un piers`, dar nu am reusit sa mi-l punlaughing

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Piercing nu am, dar tatuaje (4) si cercei (2) am. Nici eu nu sunt emo, dar am vrut sa trec prin toate, asta pentru a scapa de curiozitate. Ce vreau sa-ti spun, trist este ca lumea te judeca dupa aspectul fizic si nu inteleg de ce.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu eşti emo dar masochistă eşti sigur la cât de tare te-ai automutilat.