| syta a întrebat:

Buna-as-vrea-sa-stiu-si-eu-cum-pot-sa-imi-fac-parul-sa-c reasca-mai-repede-extensiile-costa-mult-mai-ales-sa-mi-l e-puna va rog ajutati-ma ca nu stiu cum as putea sa imi avasez cresterea parului ce solutii m-ar ajuta

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu ulei de ricin il gasesti in farmaciile naturiste sau la plafar, dai pe radacnile parului cu el, il lasi jumatate de ora pe par dupa care te speli normal cu sampon

| InLove a răspuns:

Nu stiu daca sunt, neaparat niste solutii, sau poate thinking, dar eu nu stiu, ai putea sa iti masezi o data pe zi scalpul, ajut la circulatia sangelui! si sa nu til mai intinzi cu plac daca o faci, iar o data la luna sa iti tai un pic din varvuri!

| lore23 a răspuns:

Foloseste Petroleum.Contine ulei de ricin(care este renumit pentru cresterea parului)si vitamina A si E. E in jur de 20 de leihappy