| Stefania96dfg a întrebat:

As vrea sa trimit o poezie pe Bravo Girl, dar nu merge pe mess, asa ca m-am decis sa o trimit prin posta. Trebuie sa scriu si nr de telefon? Pe foaie A4 sau de caiet dictando? Ms!

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Clar, pe foaie de A4 dar in caz ca nu ai poate sa fie si de dictando. In revista nu precizeaza ce trebuie sa scrii? In caz ca poezia a fost publicata probabil ca o sa-ti trimita premiul prin posta sau daca dai numarul de tefon o sa te contacteze happy

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Pe foaie A4 iti recomand eu. (asa pare mai serioasa poezia!) happy

---> Daca o scrii pe foaie dictando poate o sa creda ca esti o eleva care nu are ce face, si face poezii in gluma sad (asa cred unele reviste, chiar daca nu este adevarat )

---> Numai bine si ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Alice a răspuns:

Da pentru a arata mai frumos pe foaie A4. numarul de telefon trebuie trecut binenteles. daca ti se pare complicat te pot ajuta eu sa o trimiti prin mail :*

| miruna29_9106 a răspuns:

Foie A4 poti sa scrii si nr de tel trimite pe ultima tte rog