| S3ntimentBoY a întrebat:

Hey! Am avut odata o foaie a4 hasurata cu linii orizontale exact ca o foaie de caiet dictando a4! Cu ea puteam sa scriu drept pe o foaie alba de a4. Unde as mai putea gasi una caci pe accea veche am pierdut-ocrying. fundita

Răspuns Câştigător
| AlexandruMurzin a răspuns:

Ia o foaie de caiet a4 dictando, pune-o sub o foaie alba, si in capetele fiecarei linii fa niste puncte subtiri pe foaia alba, apoi unesti puntele cu niste linii cat vrei tu de groase si drepte. Ar trebuii sa iti iasa exact ca o foaie dictando, nu e greu e vorba doar de rabdare.

2 răspunsuri:
| S3ntimentBoY explică:

Nu o pot face la aceleasi dimensiuni e ff greu

| AlexandruMurzin a răspuns (pentru S3ntimentBoY):

Ia o foaie de caiet a4 dictando, pune-o sub o foaie alba, si in capetele fiecarei linii fa niste puncte subtiri pe foaia alba, apoi unesti puntele cu niste linii cat vrei tu de groase si drepte. Ar trebuii sa iti iasa exact ca o foaie dictando, nu e greu e vorba doar de rabdare.

| AlexandruMurzin a răspuns:

Presupun ca e ft greu sa pui mana pe o rigla si un creion sa iti faci tu o foaie noua...