| Bii26 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce parere aveti de rochia pe care a purtat-o Kate Middleton[actuala Printesa Catherine]? V-a placut?
Am o nedumerire.Printul William va fi mostenitorul coroanei?
Va multumesc!
Fundita si vot

Răspuns Câştigător
| happycolour a răspuns:

Rochia a fost superba, a aratat eleganta lui Catherine dar si modernismul ei, o adevarata rochie de printesa moderna.
Cat despre William este al doilea in ordinea succesiunii la tron, dupa tatal sau, printul Charlesbig grin

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie,sincer,nu mi-a placut rochia!
dupa ce va muri regele Charles, William va fi mostenitorul Coroanei.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

1.nu prea mi-a placut, i-a cam ascuns trasaturile
2.da, dupa ce va muri taica-sau

| HoneyBii a răspuns:

A fost pur si simplu superba! Era eleganta dar si chic in acelasi timp.Rochia a fost superba; xlunga si elegantahappyIar William este al doilea in ordinea succesiunii la tron, tatal sau urmeaza dupa Regina Ellisabeta.