| byu_5076 a întrebat:

as vrea sa va intren cum as putea sa slabeschappy
. fara cure de slabire drastice sau kesti:daca vrei poti pentru ca nu merge la mine
...mersilove struck

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Inceraca sa renunti la alimentele nesanatoase:prajeli, grasimi, dulciuri, fainoase etc, si incearca sa mananci fructe, legume, lactate si nu uita sa faci sport pentru ca asta te va ajuta foarte mult.`Trebuie sa ai si putina ambitie, daca vrei sa slabesti o faci pentru tine.`Eu iti urez succes.`

3 răspunsuri:
| UnderGroundForMe a răspuns:

Pai poti sa faci exerciti de dimineata poti face genoflexiuni, amdoneme, mananci mai putina paine, reduci din carne, mananci fructe si lugume ceai negru etc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cunosc multe persoane in situatia ta, pur si simplu nu mai mananci dupa ora 6 seara si eviti cat de mult painea si dulciurile faci putin sport la ore fixe si acelasi nr, crede-ma merge pwpyky

| byu_5076 explică:

Ce efect are ceaiul negru?happy