| dyana34 a întrebat:

Buna ..as vrea si eu o poveste de dragoste foarte frumoasa dar cu un final tragic.Ma puteti ajuta?:*

Răspuns Câştigător
| ToxicSmile a răspuns:

Gasesti o multime pe
http://www.wattpad.com/hot

" Wattpad "

Funda?:D

2 răspunsuri:
| Draquila a răspuns:

Merge și inventată?

2 tineri îndrăgostiți au plecat în excursie la o cabană. Acolo au avut loc scene intime. Fata se simțea bine, dar băiatul a murit după ce a ejaculat, deoarece fata era țigancă, iar băiatul avea alergie la țigani.

THE END b-). [da, știu că-i slabă, dar am făcut-o în 5 secunde, special pentru tine kiss]