| maneaandrei18 a întrebat:

Vreau si eu un film despre un baiat care a fost parasit de iubita lui degeaba si cu final fericit ceva de genul Poveste frumoasa de dragoste dupa care ea i-a spus ca nu imi vrea sa fie cu el si intr-n final s-au impacat ea a realizat ca ii e mai bine cu el Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Never let me go
3 metri deasupra cerului(dar in asta nu realizeaza ca ii este bine cu el, probabil e cam oarba sau nu stiu)

| maneaandrei18 explică (pentru Andeuta):

Multumesc frumos :* daca mai afli de vreun fil de genul asta tine-ma la curent

| Andeuta a răspuns (pentru maneaandrei18):

Okhappy

4 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Dear John happy

| maneaandrei18 explică (pentru ellaells):

Multumesc asta l-am vazut acum 2 zile