| Loredana12 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb cum as putea sa fac un baiat sa stea cu mine, pentru ca eu il plac foarte mult si din cate am observat si mi-a zis si el ca si lui ii place de mine dar el tot zice ca sunt prea mica pentru el si distanta dintre noi e prea mare...sad crying si nu stiu ce sa ii mai spun...sad

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Eu zic să-l inviți la film. I spui că vrei să-l cunoști mai bine bla bla bla.
Ar fi de preferat, ca filmul să fie o comedie. Apoi, mergeți la un suc.
Dar atenție, să fiți doar voi 2! Că a 3-a persoană poate să strice totul big grin
Succes.

| Loredana12 explică (pentru Andarock):

Problema este ca in orasul nostru nu am unde a il invit la film. sad

7 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Diferenta de inaltime? varsta? noi nu stim... poate esti prea mica la mentalitate pentru. el.Degeaba nu o sa te placa niciodata daca esti prea mica pentru. el.

| Loredana12 explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Diferenta de inaltime nu e prea mare.Varsta eu zic ca nici aceea nu e mare (eu 14 el 19).Si ca mentalitate nu prea cred...multe persoane mi-au spus ca la varsta mea sunt mult mai dezvoltata mintal ca alte fete straight face

| mamasiita a răspuns:

Tu ai 12 ani?

| Loredana12 explică (pentru mamasiita):

Nu, de ce?

| mamasiita a răspuns (pentru Loredana12):

Nimic scuze stiu ca multe persoane au la numele de utilizator scrisi anii

| Loredana12 explică (pentru mamasiita):

12 e ziua in care m-am nascut...nui nimicwinking :*