| spunetot a întrebat:

as vrea si eu un sfat si cred ca este mai greu de raspuns la asta, nu pot sa dorm noaptea imi este frica nu ma simt bine incepe inima sa imi bata atat de tare incat o aud stand cu capul pe perna, uneori simt ca este cineva langa mine care vrea sa imi faca rau mie imi a murit tatal si bunica dar de ei nu imi este frica nici daca ar veni la mine, este alt ceva va rog sa ma ajutati dau funda.Nu pot sa dorm nopti ma inchin dar tot imi este frica, m-am dus la biserica dar nu duminica am aprins lumanari dar tot nu pot sa dorm va rog ajutati-ma, alte persoane spun ca totul se petrece in imaginatia mea si ca ar trebui sa stau linistita si noaptaea sa beau o cana de lapte dar tot nu merge va rog un psiholog ceva sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

Da si eu mai simt ca ar fi cineva in camera si mai si unele chesti dar totusi nu imi e frica s daca crez ca it e prea frica si nu poti dormi, dormi cu lumna aprinsa eu cred ca e doar din cauza oboseli sau o imaginate prea bogata, se intampla multe iar noi nu avem cum sa stim care este adevarul.

1 răspuns:
| ImHereForYou a răspuns:

Scumpo...ti s-a intamplat ceva de curand care te-a markat? Asta este in imaginatia ta desigur! Iti este frica de ceva dar nici tu nu stii de cine sau de ce!
Sper ca te-am ajutat!