| Silviaa a întrebat:

BUna! Aseara am visat ca cica eram mireasa intr-o rochie galbena! si aveam 13 cum am si acum! nimic nu mergea bine! rochia se rupea lant inele nu aveam si cica miroseam a transpiratie! ce credeti ca poate fi? Dar pana la uma nu am mai apucat sa vad si terminarea adica cununia. mirele din cate stiu era mai mare!

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci griji. uneori creierul nostru functioneaza pe baza de criza.adica deloc.ei.si uneori o ia razna.visezi numai ce nu trebuie.si eu am avut vise ingrozitoare de urate.si lumea spunea ca o sa iti moara cineva apropiat.sau tampenii de genu.si eu am pus vorbele persoanei respective la fund si.gata.si nu mai lua in seama toate tampeniile.cauta sa te rogi seara la somnikwinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.elystar.ro, cauţi secţiunea vise.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu înseamnă nimic, te-ai gândit la asta pe perioada zilei sau ai văzut ceva şi subconştientul a făcut restul. Eu dacă visez că mă iau extratereştri nu înseamnă că chiar se întâmplă în realitate, înţelegi? Baftă!

| traficanta a răspuns:

Nu semnifica nimic, nu mai crede in vise :-J

| Simoni a răspuns:

Am auzith ca nu e bine sa te visezi in rochie de mireasa straight face.
nu stiu`t. mai intereseaza`te

| Anonim_1434 a răspuns:

HAHA.mdap funny