| FOOLSmanXxl a întrebat:

Aseară am visat ca am o prietena! Nu o cunoșteam in viața reala pe ea, dar in vis parca o cunoșteam de când eram mic! Prietenii imi zic ca ii o semnificație si trebuie sa o caut pe acea fata! Este adevărat?
Dau funda #$$

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Iti doresti in realitate sa schimbi ceva in viata ta, adica sa se schimbe situatia in care te afli acum.Banuiesc ca treci printr-o perioada mai grea in momentele astea, vrei sa se schimbe ceva, sa-ti fie viata mai frumoasa...de asta ai visat asa.Visul tau nu inseamna neaparat ca trebuie sa cauti vreo fata, este doar dorinta ta de a ti se schimba viata in mai bine decat este acum.Trebuie doar sa fii optimist, sa mergi inainte cu incredere si cu gandul ca toate prin care treci acum se vor termina si va iesi soarele si pe strada ta.Numai bine iti doresc.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E doar un vis, calm down.

| danay72 a răspuns:

Nu are nici o semnificație. Sunt doar superstiții.

| Nemessys a răspuns:

Nu înseamnă nimic.

| Socke a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, de principiu ai visat o fata/femeie.
poate te ajuta link-ul asta:

http://www.visele.ro/cauta.php?vis=femeie