| STFm a întrebat:

Buna,asi dori eu eu idei de imbracaminte pentru un majorat. Luna viitoare este majoratul prietenului meu si nu am idee cu ce sa ma imbrac cum sa imi fac parul si sa ma machiezhappy Cu parul s-ar putea sa ma duc la coafor... am 1, 60 de m sunt blonda cu parul ondulat si destul de lung mai lung de umeri si am ochi albastri si sunt si putin bronzata, ajutati-ma! Multumesc!kiss Asi dori si poze cu tipuri de rochi sau coafuri.

2 răspunsuri:
| SoulAssassin a răspuns:

Imbraca te in pielea ta si fa-i cadou sfarcurile tale;;; nu o sa uite cadoul acela toata viata lui, garantez

| STFm explică (pentru SoulAssassin):

Tu chiar nu ai ce face?raised eyebrows