| Bibi123456789 a întrebat:

Bună.Astăzi aş vrea să-mi fac vârfurile blonde. Am părul şaten, uşor închis. Vrea să mi le fac cu vopsea, dar nu ştiu cum. Cu decoloranţi am încercat gen, cu zeama de lămâine şi nu funcţionează. Aşa că mi le voi face cu vopsea. Nu le vreau chiar drepte, să fie aşa mai rebele. Cine ar putea să-mi spună cum pot face asta şi ce noanţă de blond să-mi cumpăr. Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| b3atryss a răspuns:

Pai cumpara un decolorant ( decobes sau kallos amandoua sunt destul de bune) prin decolorare parul tau va fi blond dar daca vrei o nuanta mai inchisa de blond poti sa-ti cumperi o vopsea, iar nuanta o vei alege de pe catalog... eu ti-as recomanda sa te decolorezi si dupa sa te vopsesti un blond-cenusiu happy

| maria1232 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ti le faci la salon

| Bibi123456789 explică (pentru maria1232):

Nu vreau la salon.