| Diiutsa a întrebat:

Buna`batting eyelashes! Aveti ceva idei ce as putea face azi? Aici e foarte senin si placut afara. Doar ca nu am cu cine iesi pe afara azi, si nu as vrea sa ma plimb singura sad. Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| coxx a răspuns:

Si eu am patit asa!
pai du-te la un suc
in parc cu catelul ( daca ai )
sau cheama un pr la u
joaca un tenis
du-te cu rolele
cu bitza
sau stai pe net happy
asc muzica
du-te la shopping
cam atat stiu. succes
funda?

1 răspuns:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Si la mine e la fel straight face.
Majoritatea prietenilor ba sunt plecati,ba n-au chef sa iasa straight face.
Eu una stau pe mess,ascult muzica, imi fac manichiura laughing, imi caut haine cu care sa ma imbrac maine la scoala, si fac friendship bracelets. happy
Sper ca ti'am dat cateva idei happy.